Małe Przedsiębiorstwa Medyczne i Żywieniowe Jako Podwaliny Ekonomii

Dla Jacka ekonomia to całe życie, skończył on technikum ekonomiczne co uznaje za najlepsze 4 lata jego życia, ponieważ lekcje były ciekawe, miał wielu znajomych, a także robił wiele ciekawych rzeczy, takich jak specjalista od odtruwania. Bardzo polubił wszystko co związane z ekonomią dlatego też takie studia wybrał i był bardzo zadowolony, tam także znalazł wielu znajomych, a zajęcia były jeszcze ciekawsze niż w technikum, bo też z samej ekonomii. Dziś kiedy jest już po studiach w Katowicach pnie się w karierze zawodowej, zaczynał od podrzędnej posady w banku, ale już dwu krotnie awansował i może liczyć w przyszłości nawet na posadę prezesa.

Dlatego ekonomia dla Jacka jest wszystkim, dzięki niej spędził 4 miłe lata w technikum, 5 lat na studiach, a teraz dzięki swojemu ekonomicznemu wykształceniu nieźle zarabia i jest z tego bardzo zadowolony, bo zawsze marzył o ciepłej posadzie, a właśnie taką ma.

Dużo osób powinno iść za przykładem Jacka, ponieważ ekonomia jest to zwód przyszłościowy, z nim można wiązać nadzieję i warto go uprawiać, ponieważ można czerpać z tego wiele radość, tak jak teraz Jacek, pracuje w banku ma nie złe zarobki, a do tego jego praca jest pełna pasji, więc chyba warto robić coś takiego, wielu młodych ludzi dziś wybiera właśnie taki kierunek i z pewnością nikt nie żałuje, bo chyba po studiach ekonomicznych nie ma problemu ze znalezieniem pracy, ponieważ rynek tego potrzebuje- młodych, wykształconych i asertywnych ludzi, którzy stawią czoła każdemu zadaniu przed nimi postawionemu, więc chyba warto uczyć się w tym kierunku.